×
رمز عبور پیش فرض 5 رقم سمت راست کد ملی می باشد در صورتیکه تغییر داده باشید با رمز خود وارد شوید
فراموشی کلمه عبور
×
Saturday 13 July 2024 | یکشنبه, ۲۴ تیر ۱۴۰۳
مناسب ترین قیمت برای سفر به سه شهر توریستی ایران 

مناسب ترین قیمت برای سفر به سه شهر توریستی ایران 

مناسب ترین قیمت برای سفر به سه شهر توریستی ایران 

مناسب ترین قیمت برای سفر به سه شهر توریستی ایران 

ایران سرزمینی تاریخی و باستانی  مملو از زیبایی ها و جاذبه های خیره کننده و کشوری چهار فصل با تنوع جاذبه ها، غذاها، گویش ها، لباس ها و در مجموع فرهنگ ها که مسلما ایرانگردی تجربه ای منحصر به فردی است که می توانید برگه ای جدید در خاطراتتان اضافه کنید.

اما مطمئنا  به دنبال موقعیتی هستید که بتوانید با هزینه کمتر لذت فراوانی از سفرتان ببرید.

 

مناسب‌ ترین زمان سفر به قشم

اگر به دنبال بهترین زمان سفر به قشم به شرط اینکه هم زمان خلوتی باشد و هم اینکه هزینه زیادی را متقبل نشوید می توانید فصل تابستان را به عنوان زمان سفرتان انتخاب کنید.

دلیلش هم خیلی ساده است زیرا با توجه به شرایط اقلیمی جزیره قشم مسافران کمتری ترجیح می دهند در این فصل به قشم سفر کنند و در نتیجه هزینه سفر به قشم کاهش میابد.

 

سفر به کیش بدون پرداخت هزینه اضافی

سفر به جزیره کیش از طریق تور معمولاً بهتر و ارزانتر از سفر شخصی است. تور کیش معمولاً شامل بلیط رفت و برگشت ، پذیرش فرودگاه و محل اقامت در هتل به همراه صبحانه است. برای خدمات گردشگری هزینه جداگانه ای در نظر گرفته شده است، اما برخی از تورها در جاذبه ها، تورهای جزیره ای، رستوران ها ، پارک دلفین ها و موارد دیگر تخفیف دارند. برخی از بسته های دیگر شامل ناهار و شام نیز می باشد.

همچنین تورهای لحظه آخری کیش موقعی که ظرفیت هواپیما و همچنین هتل های کیش تا زمان شروع تور تکمیل نشوند آژانس های مسافرتی با پائین‌ترین نرخ ممکن آن تور را به فروش می رسانند. که این اتفاق بیشتر در تابستان باتوجه به گرمای هوای این جزیره اتفاق می افتد  وگرنه در زمان هایی که جشنواره های کیش برگزار می شوند و یا تعطیلات نوروزی و همچنین آخر هفته ها کمتر می توان شاهد عرضه تورهای لحظه آخری بود.

 

 

بهترین موقع برای سفر ارزان به مشهد

به طور متوسط ​​، این ارزان ترین تاریخ ها برای سفری ارزان با تور مشهد و اقامت در یک هتل مشهد خواهد بود:

· اواسط اردیبهشت تا اواخر خرداد

· اواسط مهرماه تا نزدیک های عید نوروز

ارزانترین زمان مطلق برای تعطیلات در مشهد معمولاً اواسط اردیبهشت است و افرادی که هزینه سفر به مشهد برای خرج کمتر برایشان خیلی اهمیت دارد می توانند در این بازه زمانی عازم این شهر شوند.

البته به این نکات نیز توجه داشته باشید در زمان محرم و صفر مخصوصا شهادت امام رضا (ع) مشهد شلوغ ترین روزهای خود را سپری می کند و آخر هفته ها هم هزینه های سفر به مشهد کمی بالاتر می رود.

اگر به دنبال سفر با تور لحظه آخری مشهد هستید در نظر داشته باشید که تورهای لحظه آخری در ایام شلوغی مشهد، تقریبا وجود ندارند!

تاریخ درج مطلب :‌1400/03/12

نظری بنویسید: